Specifications
| fps_4k | 30 |
| weight | 250 |
| display | 3.0inch fixed |
| iso_max | 6400 |
| iso_min | 100 |
| video_4k | true |
| dustproof | true |
| fps_1080p | 120 |
| dimensions | 112.8x66.3x31.2mm |
| megapixels | 12 |
| viewfinder | null |
| zoom_ratio | 4x |
| sensor_size | 1/2.33 inch |
| max_aperture | f/2.0 |
| stabilization | true |
| freezeproof_temp | -10 |
| video_resolution | 4K |
| waterproof_depth | 15 |
| battery_life_cipa | 340 |
| shockproof_height | 2.1 |
| focal_length_equiv | 25-100mm |
製品説明
Waterproof to 15m, shockproof from 2.1m, and freezeproof to -10C. With an f/2.0 lens, GPS, barometer, and depth sensor, it is the definitive underwater and outdoor compact camera.
Related Products
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.