Specifications
| fps_4k | 30 |
| weight | 1415 |
| display | 3.2inch tilting |
| iso_max | 6400 |
| iso_min | 100 |
| video_4k | true |
| fps_1080p | 60 |
| dimensions | 335.5x133.5x152mm |
| megapixels | 16 |
| viewfinder | EVF 921k dot |
| zoom_ratio | 125x |
| sensor_size | 1/2.3 inch |
| max_aperture | f/2.8 |
| stabilization | true |
| video_resolution | 4K |
| battery_life_cipa | 250 |
| focal_length_equiv | 24-3000mm |
製品説明
The ultimate nature photography compact with a world-record 125x optical zoom (24-3000mm equivalent). Capture moon craters, birds in flight, and distant aircraft in stunning detail handheld.
Related Products
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.