IEM (In-Ear Monitors)
Kinera Imperial Nanna 3.0
KineraTribrid IEM 11 Drivers
Price & Shops
PopularBest Price¥167,020(楽天市場)
MSRP: ¥198,000
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
ASIN: B0CDGN1DTC
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | hybrid |
| Frequency Response | 20Hz-40kHz Hz |
| Impedance | 12 Ω Ω |
| Sensitivity | 108 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Kinera Imperial Nanna 3.0 is an in-ear monitor (IEM) with technology. (MSRP ¥198,000)
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.