IEM (In-Ear Monitors)
Kinera Celest Gumiho 2
Kinera1DD+2BA Hybrid IEM
Price & Shops
PopularMSRP: ¥24,800
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
ASIN: B0BNMDN85T
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | hybrid |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz Hz |
| Impedance | 15 Ω Ω |
| Sensitivity | 110 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Kinera Celest Gumiho 2 is an in-ear monitor (IEM) with technology. (MSRP ¥24,800)
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.