IEM (In-Ear Monitors)
Simgot EM6L
Simgot1DD+4BA Hybrid IEM
Price & Shops
PopularBest Price¥20,160(楽天市場)
MSRP: ¥19,800
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
ASIN: B0F7LZW4GT
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | balanced-armature |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz Hz |
| Impedance | 13 Ω Ω |
| Sensitivity | 117 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Simgot EM6L is an in-ear monitor (IEM) with technology. (MSRP ¥19,800)
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.