Specifications
| cpu | AMD Zen 2 8-core 3.85GHz |
| gpu | AMD RDNA custom 33.5 TFLOPS |
| ram | 16GB GDDR6 |
| hdmi | HDMI 2.1 |
| color | White |
| special | PlayStation Spectral Super Resolution |
| storage | 2TB SSD |
| weight_kg | 3 |
| frame_rate | 120fps |
| resolution | 8K support |
| optical_drive | None |
製品説明
PS5 Pro released 2024. 2TB SSD, enhanced 33.5 TFLOPS GPU, PlayStation Spectral Super Resolution.
Related Products
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.

