Specifications
| cpu | AMD Ryzen Z1 Extreme 8-core |
| gpu | AMD Radeon RDNA 3 8.6 TFLOPS |
| ram | 16GB LPDDR5X |
| wifi | Wi-Fi 6E |
| color | Onyx Grey |
| display | 8.8-inch IPS 2560x1600 144Hz |
| storage | 512GB SSD |
| weight_g | 854 |
| battery_wh | 49.2 |
製品説明
Portable gaming PC with 8.8-inch QHD+ 144Hz display and detachable controllers.
Related Products
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.

