IEM (In-Ear Monitors)
Audio-Technica ATH-IM03
Audio-Technica3BA Balanced Armature IEM
Price & Shops
PopularBest Price¥74,265(楽天市場)
MSRP: ¥28,600
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
ASIN: B0D45LSTY5
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | balanced-armature |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz Hz |
| Impedance | 38 Ω Ω |
| Sensitivity | 111 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Audio-Technica ATH-IM03 is an in-ear monitor (IEM) with technology. (MSRP ¥28,600)
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.